Жителя Волгодонська затримали за крадіжку персонажа онлайн-ігри

Вперше російські поліцейські зіткнулися з віртуальною крадіжкою. Об’єктом злочину став персонаж гри Lineage 2, який коштував більше 5 тисяч реальних рублів.

Заява про незвичайну пропажу надійшло в поліцію Мурманська. Засмучений чоловік розповів, що піддався хакерській атаці. Потерпілий - професійний геймер, свого героя він “прокачивал” кілька років, щоб зробити його більш сильним і менш уразливим. Зрештою мурманчанін став єдиним в країні володарем потужного кіберперсонажа на ім’я BSL.

Перевірка показала, що сліди ведуть до Ростовської області.

- У Ростові була створена група з досвідчених фахівців відділу “К” донського главку МВС, - розповів співробітник ГУ МВС Росії по Ростовській області Євген Завгородній. - Хакером виявився 20-річний житель Волгодонська.

Після обшуку квартири все встало на свої місця: у кімнаті у хлопця були виявлено сім потужних комп’ютерів. Найбільше здивувало оперативників те, що підозрюваний для своєї зручності зробив рейки по периметру кімнати - це дозволяло йому дуже швидко переміщатися від одного комп’ютера до іншого.

Викраденого кібергероя BSL повернули власнику. А за віртуальне злочин молодій людині загрожує реальний строк до двох років.

6 October 2011 | lineage, житель, объект, онлайн-игра, персонаж, преступление, рубль, тысяча

Серія ігор Gears of War заробила мільярд доларів
Состоялся релиз стратегии Might & Magic: Heroes VI